Hol forgatják a Tattoo Redót? A Netflix sorozat helyszíne feltárva!

Semmi sem hasonlítható ahhoz, hogy megbánjuk, hogy olyasmit teszünk, amit nem tud visszafordítani, és úgy tűnik, hogy a testünkön tett furfangos tetoválás olyan dolog, amiben a lakosság nagyon ért. Gyakorinak tűnik, hogy részeg közben, egy fogadásért, egy exért vagy csak a pokolból tartósan beázik. Szerencsére hihetetlen tetováló művészek csapata készen áll arra, hogy megmentse a helyzetet!

A Tattoo Redo egy új, hat részes sorozat a Netflixen július 28-án. Az összes becsben tartott „csavargó bélyeg”, a 90-es évekből származó törzsi karok, a hozzáillő BFF-festékek és az exnevek, amelyeket az emberek tintáztak rájuk, kétszer annyian élnek tetoválással, amit teljesen szégyellnek. Tudjunk meg többet a Netflix új Tattoo Redo című műsoráról!



hol van filmezve a tetoválás-újrakészítés

Képernyőkép: Tattoo Redo – Netflix



Mi az a Tattoo Redo?

A Tattoo Redo július 28-án indult. A műsorban az emberek olyan szeretteikkel lépnek be a stúdióba, akinek olyan tetoválása van, amit utálnak.

A legtehetségesebb tetoválóművészek némelyike ​​készen áll a gyűlölt tetoválások „újrakészítésére”.



Van azonban egy csavar – a tetovált vendéget kísérő személy dönti el, mivel kell elfednie a tintahibáját!

  • Netflix:A Sexy Beasts forgatókönyve megvan? A Twitter vitatja a sorozatok valódiságát!

Hol forgatják a Tattoo Redót?

Úgy tűnik, a Tattoo Redo forgatási helyszínét a Netflix műsorvezetője árulta el.

Jessimae Peluso 2020-ban mindent megtett, hogy megosszon egy ünnepi bejegyzést a hatrészes Netflix-sorozat forgatásának végéről!



Jessimae geocímkével jelölte meg a „Dreamland” IG-bejegyzést, amely Los Angeles belvárosában található.

A posztot is aláírta: Ez egy pakolás!! Megcsináltuk @netflix és @bestproductioncompany !! Alig vártam, hogy körbekorcsolyázhassak a leopárdlovaglásaimon, miután leforgattunk egy teljes (szigorúan titkos) sorozatot (a megfelelő COVID-szabályozáson belül) csodálatos szereplőkkel és stábbal. Az álmok valóra válnak, megtörténhet veled. Amíg anyám az életéért és az életéért vívott csatát. Hálás érzés .

Tattoo Redo | Hivatalos előzetes | Netflix

BridTV 3038 Tattoo Redo | Hivatalos előzetes | Netflix https://i.ytimg.com/vi/37NE5IEIPLk/hqdefault.jpg 816614 816614 center 22403

Netflix: Kik a művészek?

A hat magasra értékelt tetoválóművész, aki megjelenik a Tattoo Redo-n:

  • Tommy Montoya ( @tommymontoya )
  • Twig Sparks ( @twigsparks )
  • Miryam Lumpini ( @miryamlumpini )
  • Matt Beckerich ( @mattbeckerich )
  • Kevin Bartel ( @kevinbartel )
  • Rose Hardy ( @rosehardy )

Minden művész különböző stílusokra specializálódott, és a világ minden tájáról érkeznek. Rose tetoválóművész azt mondta: Nagyon szeretek takarodni, mindig jobb a reakció! .